Ufak Tefek Cinayetler 18. Yeni Bölüm İlk Sahne Yayınlandı!

  • 24 Şubat 2018
  • 255 kez görüntülendi.
Ufak Tefek Cinayetler 18. Yeni Bölüm İlk Sahne Yayınlandı!

Ufak Tefek Cinayetler 18. yeni bölüm fragmanı: Sarmaşık kazanı kaynıyor!

Star TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Ufak Tefek Cinayetler 17. bölümü yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler son bölümde, Merve ve Oya arasında kıran kırana geçecek büyük düello başlıyor. Ufak Tefek Cinayetler izleyicinin nefesini tutarak izlediği son bölüm yayınlanmasının hemen ardından heyecanla yeni bölüm fragmanı arayışı başladı. İşte, Ufak Tefek Cinayetler 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Star TV’de her hafta izleyicisini ekrana kilitleyecek bambaşka entrikalara sahne olan Ufak Tefek Cinayetler 17. bölümüyle 20 Şubat Salı akşamı yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler son bölümde, Pelin Merveyi yok etme hedefini gerçekleştirebilmek için Serhan ve Oya ilişkisinden nemalanmaya başlaması sahne oldu. Ufak Tefek Cinayetler şoke eden gelişmelerin sahne olduğu son bölümün yayınlanmasının hemen ardından izleyicisi tarafından yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm ilk sahne sorgusu hız kesmeden başlatıldı.

Pelin, Serhan ve Oya’nın bu zamana kadar herkesten sakladıkları gizemli aşklarını öğrenmesinin hemen ardından planlarını tıkır tıkır işletmek üzere devreye sokması damgasını vurdu. Öte yandan Sarmaşık cephesindeki hin planlara bir yenisi daha eklenip Merve’den de bomba gibi bir hamle geliyor. Ufak Tefek Cinayetler son bölümle ilgili detayların bilgisine ulaşmak ve gelecek hafta ekranlara taşınacak yeni bölüme dair ipuçları edinmek isteyen izleyiciler bu doğrultuda internet üzerinden araştırmalarını yürütüyor. ufak Tefek Cinayetler dizisinin iple çekilen 18. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm ilk sahne yayınlandı. İşte, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin tutkunlarını yakından ilgilendirecek önemli ayrıntılar…

Star TV ekranlarının izleyicisi tarafından büyük bir ilgi ve beğeniyle yakından takip ettiği dizisi Ufak Tefek Cinayetler 18. yeni bölüm fragmanı ve Ufak Tefek Cinayetetler 18. yeni bölüm ilk sahne izleyicisiyle buluştu.

İŞTE UFAK TEFEK CİNAYETLER 18. YENİ BÖLÜM FRAGMANI…

Baş rollerini Aslıhan Gürbüz, Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Bade İşçil, Selim Bayraktar, Tülin Özen, Ferit Aktuğ gibi isimlerin üstlendiği dizi Ufak Tefek Cinayetler 18. yeni bölümüyle 27 Şubat Salı günü saat 20:00’da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sarmaşık’ta Merve Oya kapışması… İki değişik tür kadın, iki farklı hareket planı… Merve’nin Serhan’ı farklı, Oya’nınki farklı. Peki kim ona iyi geliyor? Serhan’ın kimi istediği belli ama Oya’nın düşmanı büyük! Savaşması lazım. Üstelik bu defa ciddi bir müttefiki var Oya’nın; Pelin!

Pelin, Merve’yi yok etmek için Serhan-Oya aşkına el atıyor! Olacak bu iş ve Merve bitecek! Bakalım ne hin planlar kuruyor Pelin…Bu arada Mehmet; Arzu ve Burcu arasında… Genç sevgilisinden kurtulup ailesine geri dönmek istiyor. Burcu’nun efsane hamlesine hazır olun!! Merve’den de dev bir plan geliyor bu bölüm. Hayran olmamak elde değil, Merve bu!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ