Ufak Tefek Cinayetler 17. Bölüm Fragman (İlk Sahne)

  • 14 Şubat 2018
  • 169 kez görüntülendi.
Ufak Tefek Cinayetler 17. Bölüm Fragman (İlk Sahne)

Star TV ekranlarının kaliteli projeleri arasında kendini gösteren Ufak Tefek Cinayetler 16. bölümüyle 13 Şubat Salı akşamı yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümünün nefes kesen olaylarla izleyiciyle buluşmasının hemen sonrasında internet üzerinden yoğun bir şekilde yeni bölüm fragmanı sorgulamaları başladı.

İşte, izleyicisi tarafından sevilen ve büyük bir ilgiyle takip edilen Ufak Tefek Cinayetler 17. yeni bölümden ilk sahne (yeni bölüm fragmanı) yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler dizisinin bu hafta yayınlanan son bölümünde uzun bir süredir herkesten saklanan o büyük sır sonunda açığa çıkıyor! Ufak Tefek Cinayetler son bölümünde sular yine durulmuyor ve skandallar peş peşe meydana geliyor.

Öte yandan Sarmaşık cephesinde herkes Serhan’ın evi terk ettiği gerçeğini öğreniyor. Bununla birlikte Oya ile Serhan arasındaki izleyicilerin soluk soluğa izlediği tartışma baş gösteriyor. Merve’yi ise evini, eşini ve parasını kaybetmesinin ardından zorlu bir süreç bekliyor. Dizinin tutkunları tüm bu gelişmelerin ardından Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 17. yeni bölümünde neler yaşanacağını merak ederek şimdiden geri sayıma başladı. İşte, Ufak Tefek Cinayetler 16. son bölüme dair merak edilen tüm ayrıntılar ve Ufak Tefek Cinayetler 17. yeni bölüm fragmanı ile ilgili en yeni gelişmeler sizlerle…

İŞTE, UFAK TEFEK CİNAYETLER 17. YENİ BÖLÜMDEN İLK SAHNE (YENİ BÖLÜM FRAGMANI)…

Güçlü oyuncu kadrosu ve çarpıcı hikayesiyle Star TV ekranlarına gelen Ufak Tefek Cinayetler 17. yeni bölümden ilk sahne (yeni bölüm fragmanı) yayınlandı.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 17. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Baş rollerini Aslıhan Gürbüz, Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Bade İşçil, Selim Bayraktar, Tülin Özen, Ferit Aktuğ gibi isimlerin üstlendiği dizi Ufak Tefek Cinayetler 17. yeni bölümüyle 20 Şubat Salı günü saat 20:00’da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ