Tahir, Yiğit’i kurtarabilecek mi?

  • 25 Şubat 2018
  • 171 kez görüntülendi.
Tahir, Yiğit’i kurtarabilecek mi?

Sen Anlat Karadeniz 6.bölüm fragmanı! Tahir, Yiğit’i kurtarabilecek mi?…

ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 5.bölümde; Nefes’i kurtaran Tahir, şimdi de Vedat’ın annesinden kopardığı Yiğit’i bulmak için harekete geçer. Sen Anlat Karadeniz son bölümün ardından yayınlanan, Sen Anlat Karadeniz 6.bölüm fragmanında Nefes’in tek umudu yine Tahir’dir. İşte, Sen Anlat Karadeniz 6.bölüm fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 5.son bölümde; Gürcistan üzerinden Rusya’ya kaçıp özgürlüğüne kavuşacakken, Vedat’ın ellerine düşen Nefes’in çığlıklarını duyan yine Tahir olur. Nefes’le birebir hesaplaşma peşinde olan Vedat, Yiğit’i de annesinden koparıp İstanbul’a gönderir. Tahir ve kardeşleri tam Yiğit’i bulmuşken, Nefes’in evladına kavuşmasıyla gelen mutluluğu kısa sürecektir. Yiğit’i alıkoyan Vedat’ın şimdiki oyunu onu kullanarak Nefes’i kendine çekmektir. Yiğit’ten Tahir ile ilgili bilgiler de alan Vedat duyduklarıyla çılgına dönecektir. Peki, Tahir kendinden çok değer verdiği Yiğit’i annesine geri getirebilecek mi? Son bölüm finalinde Mustafa’nın hamlesi herkesi şaşkına çevirdi. ‘Her şeyi senin için yaptım Tahir’ diyerek kalbine doğrulttuğu silahın tetiğini çeker. İşte, Sen Anlat Karadeniz 5.bölümün hemen ardından, merakla beklenen Sen Anlat Karadeniz 6.bölüm fragmanı…

İşte Sen Anlat Karadeniz 6.bölüm fragmanı…

Sen Anlat Karadeniz 6.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Ulaş Tuna Aslantepe, İre Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı Osman Sınav imzalı Sen Anlat Karadeniz 6.bölümü ile 28 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’de ATV ekranlarında olacak.

Sen Anlat Karadeniz son bölümde neler oldu?

Nefes ve Yiğit’in Rusya’daki özgürlük hayalleri, Vedat’ın onları yakalamasıyla suya düşer. Tahir, Batum’da Nefes’ten gelecek “sağ salim vardık” haberini beklerken, Vedat, Nefes’ten oğlunu da ayırır, Yiğit’i annesinin kollarından koparıp İstanbul’a gönderir. Nefes şimdi yabancı bir memlekette yapayalnız Vedat’ın zalim ellerindedir.

Tahir ise yüzlerce kilometre öteden çok acı bir şekilde Nefes’in her çığlığına tanık olur. Nefes’in Yiğit’i kendisine emanet ettiğini duyar ve Vedat’ın silahından çıkan merminin sesiyle büyük bir karanlığın içine gömülür. Artık hayatının tek bir amacı vardır. Ölü ya da diri, Nefes’i Vedat’ın ellerinden almak ve Yiğit’i kurtarmak.

Karadeniz’de ise, Mustafa kardeşinin hayatı karşılığında kaçırdığı Eyşan’la uğraşırken, Asiye hiç istemediği eltisi Mercan’a bohça götürmek zorunda kalır ve elbette Asiyeliğini yapar. Ancak çok geçmeden gelen bir mesaj, Asiye’nin yüreğinde büyük bir yangını başlatır. Kocası onu başka bir kadınla aldatmaktadır! Asiye tabancasını kaptığı gibi Mustafa’sının peşine düşer.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ