SEN ANLAT KARADENİZ 2. BÖLÜM FRAGMANI

  • 27 Ocak 2018
  • 364 kez görüntülendi.
SEN ANLAT KARADENİZ 2. BÖLÜM FRAGMANI

Merakla beklenen ve sosyal medya gündemine oturan ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisinin ilk bölüm izlemesi, çekimlerin yapıldığı Trabzon’da gerçekleşti. atv’nin iddialı dizisi ‘Sen Anlat Karadeniz’ reytinglerde 2. sıraya yerleşti. Sosyal medyada da epeyce konuşulan dizinin tutacağı şimdiden belli oldu.

“FARKINDALIK YARATMAYA ÇALIŞTIK”

Türkiye’nin içinde bulunduğu üzücü durumlardan dolayı sade bir yemekle geçen izlemede dizinin yapımcısı Osman Sınav, “Karadeniz zor bir coğrafyaya sahip ama biz çekimlerimizi bu zorluklarla güzelleştirdik. Sen Anlat Karadeniz, şiddete maruz kalan bir kadının Karadeniz’e sığınmasını ve kendi ayakları üzerinde durmasını konu alıyor. Bu diziyle farkındalık yaratmaya çalıştık. Hiç bir kadın şiddeti hak etmiyor, her kadın güçlüdür ve özeldir. Sevmeyi bilen adam şiddet uygulamaz ” dedi.

İzleyiciye kadının gücünü bir kez daha hissettiren dizi, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkını anlatıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav otururken, senaristliğini Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdemüstleniyor. Karadeniz’in eşsiz doğasında çekimlerine devam edilen dizi; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

SOSYAL MEDYADA DA EPEYCE KONUŞULDU

Sen Anlat Karadeniz dizisi reytinglerde 2. sıraya yerleşti. Sosyal medyada da epeyce konuşulan dizinin tutacağı şimdiden belli oldu.

İŞTE MERAKLA BEKLENEN 2. BÖLÜM FRAGMANI…

“Ölmediysen ben öldüreceğim seni!”

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ