İstanbullu Gelin 47. Bölüm Fragmanı

  • 23 Nisan 2018
  • 281 kez görüntülendi.
İstanbullu Gelin 47. Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 47.bölüm fragmanı! Faruk ve Süreyya arasında ipler geriliyor…

İstanbullu Gelin 46.bölümü ile Star TV ekranlarındaydı. İstanbullu Gelin son bölümde; gelen haberler Boran konağında sevinç rüzgarları estirirken, Adem’in gerçeklerle yüzleşmesi ipleri iyice gerecektir. Süreyya ise duydukları ile Faruk’a cephe alacaktır.

Her bölümü ile seyircisini yakalamayı başaran İstanbullu Gelin 46.son bölümde; konak halkı Ada’dan gelecek sevinçli haberi beklemektedir. Hem Süreyya hem de İpek cephesinden güzel haberler gelmiştir. Bir yandan uzun zamandır beklenen huzur havası eserken diğer yandan ihanete uğradığını düşünen Adem eskisinden çok daha tehlikeli gelmeye hazırlanmaktadır. Faruk hakkında öğrendikleri ile dünyası başına yıkılan Süreyya’nın nasıl tepki vereceği merak konusu olur. Peki, İstanbullu Gelin son bölümün hemen ardından merakla beklenen İstanbullu Gelin 47.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İSTANBULLU GELİN 47.BÖLÜM FRAGMANI

Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 47.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayında yer alacaktır.

İSTANBULLU GELİN 47.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Fırat Tanış gibi başarılı isimlerin rol aldığı İstanbullu Gelin 47.bölümü ile 27 Nisan Cuma akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Adem duyduğu gerçekle yıkılmıştır. Faruk ve Süreyya bebeklerinin cinsiyetini öğrenirken, Fikretler’den müjdeli haber gelir; Ada tedaviye cevap vermektedir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Adem planına odaklanır. Boranjet’in lansmanı başarılı geçse de Fikret öne çıkanın yine Faruk olmasından rahatsızdır. Fikret’i geri kazanmak isteyen İpek ise eline geçirdiği koz ile Faruk ve Süreyya arasında taşları yerinden oynatacaktır.

İşte, İstanbullu Gelin 47. Bölüm Fragmanı >>>

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ