İSTANBULLU GELİN 46. BÖLÜM 2. FRAGMANI

  • 19 Nisan 2018
  • 243 kez görüntülendi.
İSTANBULLU GELİN 46. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Faruk ve Süreyya arasında taşlar yerinden oynuyor!…

Adem duyduğu gerçekle yıkılmıştır. Faruk ve Süreyya bebeklerinin cinsiyetini öğrenirken, Fikretler’den müjdeli haber gelir; Ada tedaviye cevap vermektedir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Adem planına odaklanır. Boranjet’in lansmanı başarılı geçse de Fikret öne çıkanın yine Faruk olmasından rahatsızdır. Fikret’i geri kazanmak isteyen İpek ise eline geçirdiği koz ile Faruk ve Süreyya arasında taşları yerinden oynatacaktır.

İstanbullu Gelin 45.bölümü ile ekrana geldi. İstanbullu Gelin 45.son bölümde; Faruk, Adem’e bir şans veriyor ve Adem Boran ailesine giriş yapıyor. Ancak her şey düzelecek derken Adem’in alacağı haber yine umutlarına sekte vuruyor. İşte, İstanbullu Gelin son bölümün hemen ardından merakla beklenen İstanbullu Gelin 46.bölüm fragmanı

İstanbullu Gelin 45.bölümde; Boran konağı bahar pikniği ile şenlenirken, davette sürpriz bir misafir vardır. Savaş baltalarını indiren ve Adem’e kucak açmaya karar veren Faruk, artık ona olan bakışını değiştirir. Esma da minnet duygusu ile hoş geldin derken, Adem kulağına gelen söylentiler ile adeta yıkılır. İlk defa pençelerini indirerek içini açsa da sonu beklediği gibi olmaz. Öte yandan barışan Dilara ve Süreyya için Senem’in her şeyden habersiz planları vardır. Son bölümüyle yine nefes kesen İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Peki, İstanbullu Gelin 46.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İŞTE İSTANBULLU GELİN 46.BÖLÜM FRAGMANI >>>

İSTANBULLU GELİN 46.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Fırat Tanış gibi başarılı isimlerin rol aldığı İstanbullu Gelin 46.bölümü ile 20 Nisan Cuma akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.
İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Faruk ve Süreyya, Reyhan ile ilgili yaşadıkları durumu saklı tutmaya karar verse de konakta haberin yankılanması uzun sürmez. Faruk, Adem’e şans vermek için geleneksel aile yemeğine onu da davet eder. Süreyya ve Dilara’nın barıştığından habersiz olan Senem ise yeğenlerini barıştırmak için bir şey planlar. Osman, Faruk ile arasını düzeltirken Burcu’nun ani kararı ile şaşkına döner. Adem yavaş yavaş bir ailesi olduğunu düşünmeye başlamıştır ki hiç beklemediği bir gerçek ile sarsılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ