İSTANBULLU GELİN 44. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

  • 03 Nisan 2018
  • 284 kez görüntülendi.
İSTANBULLU GELİN 44. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

İstanbullu Gelin 44.bölüm fragmanı! İstanbullu Gelin son bölüm Star’da…

İstanbullu Gelin 43.bölümü ile Star TV’de ekrana geldi. İstanbullu Gelin 43.son bölümde; Süreyya Dilara sayesinde büyük bir yüzleşme yaşarken, Esra ve Fikret üzerinde kara bulut gibi gezen İpek alacağı haberle büyük yıkım yaşayacaktır…

İstanbullu Gelin 44.bölüm fragmanı! İstanbullu Gelin son bölüm Star’da…

İstanbullu Gelin 43.son bölümde; Dilara ile arkadaşlığı büyük bir sınav veren Süreyya, göz ardı ettiği gerçeği ile yüzleşecektir. Bu durum hem Esma hem de Faruk cephesinden farklı bir yankı alacaktır. Öte yandan Emir ile arası beklendiğinden de çabuk düzelir. Esra’nın gidişi ile emellerine bir adım daha yaklaşan İpek, alacağı kötü haberle Fikret’e bir adım daha yaklaşacaktır. Diğer taraftan abisiyle bir türlü yüzleşemeyen Osman çareyi çekip gitmekte bulacaktır. Aldığı haber ile bütün dengesi bozulan Adem’in yanında artık Boran kardeşler vardır. Ancak o bu hamleyi masum görmeyecektir. İşte, İstanbullu Gelin son bölümün hemen ardından yayınlanan ve merakla beklenen İstanbullu Gelin 44.bölüm fragmanı…

Star TV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi İstanbullu Gelin 44.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayında yer alacaktır.

İSTANBULLU GELİN 44.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Fırat Tanış ve daha bir çok ünlü oyuncunun rol aldığı İstanbullu Gelin 44.bölüm 6 Nisan Cuma günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Faruk, Fikret’in havayolu şirketi hamlesini öfkeyle karşılar. Bunun dışında Osman nedeniyle yaşadığı hayal kırıklığı ile mücadele etmektedir. Adem’in annesi ile görüşmeyi reddetmesi Reyhan’ın Boranlara karşı öfkesini yükseltir. Süreyya ile Dilara’nın arkadaşlığı ise hala sınavdadır. Süreyya, Dilara yüzünden kendi gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalır. İpek, Esra üzerinden kurduğu planı işletir ve amacına bir adım daha yaklaşır. Fakat bu sefer hiç beklemediği bir haber ile karşı karşıya kalacaktır.

İşte, İstanbullu Gelin son bölümün hemen ardından merakla beklenen İstanbullu Gelin 44.bölüm fragmanı >>>

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ