İstanbullu Gelin 39. Bölüm 2. Fragman

  • 01 Mart 2018
  • 344 kez görüntülendi.
İstanbullu Gelin 39. Bölüm 2. Fragman

İstanbullu Gelin 39. bölüm 2. fragmanında sürpriz telefonİstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayın tarihine kısa bir süre kala paylaşılan İstanbullu Gelin 39. bölüm 2. fragmanında Süreyya ve Faruk’a aynı anda gelen telefon merak uyandırdı. Öte yandan Esma Sultan’ın ‘gözü yükseklerde hizmetçi gelin’ çıkışı şok etkisi yarattı.

İstanbullu Gelin 39. bölüm 2. fragmanında sürpriz telefon

İstanbullu Gelin yeni bölümü için geri sayım sürerken 2. fragman izleyicilerle buluştu. Cuma akşamları yayınlanan dizinin her iki fragmanında da dikkat çeken ayrıntılar var. Bebek heyecanı yaşayan Süreyya ve Faruk, bu haberi bir süre saklamaya karar veriyor. Arka arkaya sarsıcı haberler alan Boran Konağı’nda tansiyon bir kez daha yükseliyor. Bu hafta sürprizlerin en büyüğü herkesin karşı çıktığı Murat- Bade çiftinden geliyor. İşte İstanbullu Geli yeni bölümünden ilk görüntüler!

Süreyya ve Faruk beklenmedik anda gelen hamilelik haberi ile mutluluk içerisindedir. Emir annesini kaybetmeyi kabullenemediği için zorlu bir süreç geçirmektedir. Bu sebeple Faruk ve Süreyya hamilelik haberini bir süre saklama kararı alırlar. Murat ve Bade’nin evlenme kararı ise konakta büyük tepki yaratır. Adem sürekli sevgisini sorguladığı Dilara’ya boşanma davası açmaya karar verir. İpek ise Fikret’ten boşanmamak için oyunlarına devam etmektedir. Fikret’in doğum günü için aileye bir sürpriz hazırlar. Asıl sürpriz ise Murat ve Bade’den gelecektir.

İşte İstanbullu Gelin 39. bölüm 2. fragmanı >>>

İstanbullu Gelin 39.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Fırat Tanış ve daha bir çok ünlü oyuncunun rol aldığı İstanbullu Gelin 39.bölüm 2 Mart Cuma günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.

İstanbullu Gelin son bölümde neler oldu?

Begüm’ün ölümünün ardından artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emir’in yaşadığı acı Süreyya ile olan bağını da derinden etkiler. Süreyya zorlu bir dönemin başlangıcındadır. Can, Begüm’ün acısıyla mücadelede zorlanırken öfkeyle Faruk’a karşı harekete geçer. İpek, beklediği alakayı Esma’dan göremeyince iyice hırçınlaşır. Esma, tüm yaşananlarla güçlü durmaya çalışırken, Siren ortamı boş bırakmamaktadır. Her şeyin geçeceğine dair aileyle konuşma yapan Esma’nın sözü ise acı bir çığlıkla kesilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ