İstanbullu Gelin 38. Bölüm Fragmanı

  • 20 Şubat 2018
  • 317 kez görüntülendi.
İstanbullu Gelin 38. Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 38.bölüm fragmanı! Şoke eden final: Begüm öldü mü?

İstanbullu Gelin son bölümde; Boranların aksiyonu son sürat devam ederken, Begüm’den aldığı bilgi Süreyya’yı yıkar. Atlattığını sandığı hastalığı nükseden Begüm için artık kurtulmak için bir ümit kalmamıştır. 37.bölüm final sahnesi ile izleyenleri derinden yaralayan İstanbullu Gelin 38.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin 37.son bölümde; Osman ve Burcu’nun nişan hazırlıkları Siren ve Esma çekişmesinde komik anlara sahne olur. Öte yandan Fikret’ten şüphelenen ve ondan uzaklaşmasının nedeni olarak Esra’yı gören İpek, büyük olay çıkarır. Esra’yı tartakladığını öğrenen Fikret’in ise artık ona karşı sabrı tükenmiştir. Osman’ın nişanı ikilinin hesaplaşmasına sahne olurken, o esnada gelen telefon Begüm için yolun sonunu işaret ediyordur. Diğer bir taraftan evleneceği Esma’nın kulağına giden Akif, Seren’in geçmişi ile ilgili aklına kalbine hiç yatmayacak bilgilerle şok olacaktır. Peki, İstanbullu Gelin 37.bölümün hemen ardından, merakla beklenen

İstanbullu Gelin 38.bölüm fragmanı…

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Fırat Tanış ve daha bir çok ünlü oyuncunun rol aldığı İstanbullu Gelin 38.bölüm 23 Şubat Cuma günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.

İstanbullu Gelin son bölümde neler oldu?

Süreyya ve Begüm arasındaki tartışma beklenmedik bir noktaya evrilir. Esma’nın bohça alışverişi Siren’i hayretler içinde bırakır. Akif ve Senem ilişkilerinin önündeki en acımasız engelle karşı karşıya gelirler. İpek kafasındaki tehlikeli planla Esra’nın karşısına çıkmaya hazırlanır. Osman’ın nişanı sırasında yaşanan bir olay Esma’yı utançtan yerin dibine geçirir. Sabaha karşı gelen korkunç bir haber konakta yeni bir dönemin başlamasına sebep olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ