İLKER AYRIK’IN PROGRAMINA DAMGA VURAN YARIŞMA

  • 18 Ocak 2018
  • 280 kez görüntülendi.
İLKER AYRIK’IN PROGRAMINA DAMGA VURAN YARIŞMA

Kadınlar, Kocalarının Omuzlarında! İlker Ayrık’ın Programına Damga Vuran Yarışma…

İlker Ayrık’ın sunduğu ‘Yaparsın Aşkım’ programının dün akşam ekrana gelen bölümüne kadınların kocalarının omuzlarına bindiği anlar damga vurdu.

Fox TV ekranlarında İlker Ayrık’ın sunumuyla ekrana gelen ‘Yaparsın Aşkım’ programının dün akşam ekrana gelen bölümüne, kadın yarışmacıların eşlerinin omuzuna bindiği anlar damga vurdu.

ZOR ANLAR YAŞADI

Büyük bir çekişmeye sahne olan yarışmada eşlerini omuzlarına alan erkek yarışmacılar zor anlar yaşarken, ekran başındakiler eğlenceli dakikalar yaşadı.

Yaparsın Aşkım Hangi Gün Saat Kaçta Yeni Bölüm Ne Zaman? : Pervasız Yapım tarafından seyirciye servis edilecek olan ve yönetmen koltuğunda Kübra Çam Dönmez’in oturacağı programın uygulayıcı yapımcısı olarak Esin Güler görev alacak. Banu Ergenekon’un sanat yönetmenliğini üstleneceği programda Hakan Ka içerik editörü olarak görev alacak ve editörler arasında Kerem Buyan ile Akın Emanet’in emeklerine şahit olacağız. İlk bölümüyle 1 Ocak 2018’de seyirciye merhaba diyecek olan program Ben Bilmem Eşim Bilir’e benzerliğiyle dikkat çekiyor. Hatta birçoğu için bu program Kanal D’deki formatın sadece isim değiştirmiş hali olarak da karşımıza çıkıyor diyebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ