Bakalım Kim Kimi Vuruyor ?

  • 01 Şubat 2018
  • 354 kez görüntülendi.
Bakalım Kim Kimi Vuruyor ?

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor…

Sen Anlat Karadeniz Nerede Çekiliyor

Osman Sınav’ın ATV için çektiği iddialı yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz’in nerede çekildiği belli oldu.

Yönetmenliğini Osman Sınav’ın senaristliğini Sinegraf Senaryo grubunun üstlendiği başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe, Sinan Tuzcu, Öykü Gürman, Mehmet Ali Nuroğlu ve Gözde Kansu’nun yer aldığı Sen Anlat Karadeniz’in çekimleri İstanbul ve Trabzon yaylalarında yapılıyor. Çekimlerin büyük bir bölümü Vakfıkebir ilçesindeki Sinan ve Soğuksu mahallesinde yapılırken, dizideki konak Sürmene Kastel de bulunan Memiş Ağa Konağı‘dır. Konak 99 pencereli bir konak olma özelliği taşıyor. Şiddete boyun eğmeyen bir kadın dramasını seyirciyle buluşturn Osman Sınav’ın yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz’de geçmişte para karşılığında satılan çocuk gelin Nefes ile oğlu Yiğit’in hikayesi işleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ